LONG HAIR - Piękne na całej długości

Od nasady, aż po same końce : lśniące, chronione i zadbane: Linia produktów do pielęgnacji Long Hair precyzyjnie zaspokaja specjalne potrzeby długich włosów.


Długie, zdrowe i lśniące włosy to naturalna ozdoba. Wiele kobiet i niektórzy mężczyźni są dumni z każdego centymetra swojej wspaniałej grzywy i uważają włosy za cenną część swojej atrakcyjności. W rzeczywistości włosy określają nasz ogólny wygląd, są naszym najważniejszym dodatkiem i ostatecznym wyrazem naszej osobowości. Zadbane, długie włosy to uosobienie młodzieńczej witalności.


Aby były piękne od nasady aż po same końce, wymagają starannej uwagi i precyzyjnie określonej pielęgnacji. Prawdziwe wyzwanie, ponieważ górna, wciąż młoda część włosów ma zupełnie inne potrzeby pielęgnacyjne, niż ich długość i końcówki.

Niezliczone szampony, szczotkowanie i czesanie, wiele godzin suszenia na gorąco i czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr i pogoda, nagrzewające się powietrze i słońce, a także tarcie o odzież, niszczą najstarszą część włosów. Ochronna łuska stopniowo ściera się, drobne blaszki otwierają się, włosy stają się szorstkie, a głębsze warstwy są bezlitośnie narażone na wszelkie negatywne wpływy. Rezultat: włosy szybko się plączą, tracą połysk, stają się łamliwe, a ich końcówki rozdwajają się.


Tu przydadzą się najwyższej klasy produkty do pielęgnacji włosów długich o określonych efektach. Ich cenne składniki, dopasowane do naturalnej struktury włosa, indywidualnie odpowiadają na ich wymagania. Włosy odzyskują utracone przez lata substancje. Dzięki temu na całej długości każdy włos pozostaje lśniący, zdrowy i naturalnie piękny.


Olśniewający blask, miękkość, siła i świeżość. 

Protective Volumising Shampoo & Protective Softening Shampoo

Delikatne szampony micelarne głęboko oczyszczają, równoważą strukturę włosów i chronią przed szkodliwym wpływem środowiska. Ochronny Szampon Protective Volumising Shampoo nadaje włosom objętość, a Protective Softening Shampoo nadaje włosom miękkość, i uelastycznia je.

Refreshing Dry Shampoo

Odświeżający, suchy szampon, zawierający najdelikatniejszy proszek skrobi ryżowej, pochłania nadmiar olejków. Włosy przy skórze jak i te na długości są doskonale odświeżone, pięknie pachną oraz odzyskują sypkość i lekkość.

Protective Conditioning Fluid

Protective Conditioning Fluid zatrzymuje wilgoć we włosach, równoważy różnice strukturalnepozostawia wilgoć na włosach, równoważy różnice strukturalne i chroni je przed łamaniem się, cząsteczkami zanieczyszczeń i innymi szkodliwymi wpływami środowiska.

Weightless Conditioning Oil

Drogocenny olejek Weightless Conditioning Oils zapewnia długim włosom nieważkie nawilżenie i pielęgnację, zmiękczjąc je i nadając intensywny połysk.

Protective Repair Mask

Dzięki odżywkom i substancjom pielęgnacyjnym Protective Repair Mask odbudowuje włosy od wewnątrz i chroni je od zewnątrz. Kompleks składników aktywnych Long Hair wzmacnia ich odporność na uszkodzenia, przeciwdziała łamliwości i rozdwajaniu się.

Growth Booster

Silny koktajl składników aktywnych stymuluje i rewitalizuje cebulki włosów. Ich aktywność komórkowa jest znacznie zwiększona, a wzrost włosów przyspieszony. Śladowe pierwiastki koralowca i biotyna stabilizują i wzmacniają nowo powstałe włosy, a ekstrakt z pszenicy chroni skórę głowy przed szkodliwym wpływem środowiska. Growth Booster to potężny zastrzyk energii dla szybkiego i zdrowego wzrostu włosów.

Detangler

Ekspresowe serum pielęgnacyjne Detangler, rozpylone na wilgotne włosy, dostarcza składników odżywczych i pielęgnacyjnych od długości aż po same końce. Równoważy ich strukturę i wygładza szorstkie powierzchnie. Detangler minimalizuje łamliwość włosów podczas czesania. Włosy są idealnie chronione ,a rozczesywanie staje się przyjemnością. Grzebień delikatnie i łatwo przesuwa się na całej długości. Włosy są miękkie, gładkie i lśniące.