THE CULTURE OF TOTAL BEAUTY

Company

Misja

Piękno nie jest powierzchowne. To wszystko co robisz i w jaki sposób to robisz. Piękno tkwi w materiale którego używasz, jak również w sposobie w jaki traktujesz tych, którzy go używają. Prawdziwe piękno jest w kształcie rzeczy, które powstają gdy podejmujesz właściwe decyzje.

A piękne włosy i zadbana, młodo wyglądająca skóra to symbol luksusu. Oznaka zdrowia i statusu społecznego – potrafią wzbudzić podziw oraz zazdrość. Niestety zarówno skóra jak i włosy są wrażliwe i szybko tracą swoje naturalne piękno: niezdrowy tryb życia oraz niekorzystne warunki środowiska zewnętrznego wpływają negatywnie na ich kondycję i wygląd.Marka

La Biosthetique oferuje wysoce skuteczną, specjalistyczną koncepcję pielęgnacyjną z indywidualnymi rozwiązaniami dla każdego typu włosów oraz skóry. Taka jest filozofia. Taka jest kultura. Nasza Kultura.


Siedziba

Paris, światowa stolica piękna – tam gdzie La Biosthétique ma swoje korzenie i swoją siedzibę. Elegancja, pasja, moda, kultura i sztuka, wszystkie związane z tą duchową mekką estetyki, a wszystko to inspiruje i prowadzi do myśli, odczuć i działań La Biosthétique. Dlatego Paryż jest naszą siedzibą, geograficznym sercem naszej firmy. Łączymy ten urok z precyzją rzemiosła i perfekcją Made in Germany reprezentowaną na całym świecie: badania i produkcja mają miejsce w Pforzheim (Niemcy), na obrzeżach Szwarzwaldu.
Filozofia

Życie i piękno, bios i estetyka – połączenie naturalnych składników, wyników najnowszych badań i zamiłowanie do piękna już od pierwszego dnia definiuje filozofię marki Biosthétique. Jakość Premium nie jest możliwością: jest warunkiem koniecznym. To są korzenie Culture Of Total Beauty.

Rodzinna firma

Markę La Biosthetique stworzył ponad 60 lat temu francuski biochemik Marcel Contier. Obecnie firma znajduje się w rękach rodziny Weiser, która prowadzi ją w oparciu o niezmienne standardy. Naukowcy w profesjonalnych laboratoriach opracowują receptury produktów współpracując z międzynarodowymi ekspertami od włosów oraz kosmetologami. Każdy pojedynczy produkt jest poddany testom klinicznym pod kątem skuteczności oraz tolerancji. Tylko w przypadku pozytywnego wyniku – La Biosthetique wprowadza produkt do ogólnej sprzedaży.
Produkty

Kolekcje są podzielone na filary: Pielęgnacja Włosów, Stylizacja, Pielęgnacja Skóry, Koloryzacja i Makijaż.


Salony

Kosmetyki La Biosthétique są dostępne wyłącznie u naszych partnerów: w salonach fryzjerskich, które są zgodne z naszymi wartościami i naszą koncepcją najwyższej jakości.