LBP Dermosthetique Headerbild

Młodzieńcza przyszłość skóry


Dzięki holistycznej koncepcji przeciwstarzeniowej opartej na przełomowej technologii AGE3 Age Reversal, Dermosthétique od La Biosthétique zostało klinicznie udowodnione, że ma wpływ na przeszłe, obecne i przyszłe czynniki starzenia się skóry.

Chociaż można by chcieć, aby czas się zatrzymał, jeśli chodzi o starzenie się, kosmetycznie dobrze, że tak nie jest. Najlepszym dowodem jest wyznaczająca trendy nowa premiera linii do pielęgnacji skóry Dermosthétique. Dr Christian Ader, szef badań i rozwoju produktów w La Biosthétique, podsumowuje motywację do odnowienia udanej koncepcji przeciwstarzeniowej:


    Odkąd Dermosthétique została wprowadzona na rynek w 2010 roku, nasze badania kosmetologiczne nie stoją w miejscu, ale opracowaliśmy nowe składniki aktywne o fascynującym sposobie działania, które prowadzą do niezwykłej poprawy skóry.


Dzięki gruntownej renowacji Dermosthétique dr Aderowi i jego zespołowi udało się zintegrować te pionierskie odkrycia w wyjątkowo przyjaznych dla skóry i skutecznych formułach. W holistycznej koncepcji pielęgnacyjnej Dermosthétique, która przeciwdziała procesom starzenia się skóry, połączono najnowszą naukę biologiczną i wysoce skuteczne składniki roślinne. Zaawansowane technologicznie formuły odwracają czynniki starzenia się skóry z przeszłości, aktywują komórki skóry w teraźniejszości i chronią je na przyszłość.

LBP Dermosthetique Gruppe 1
LBP Dermosthetique Gruppe 2
LBP Dermosthetique Gruppe 3
LBP Dermosthetique Gruppe 5
LBP Dermosthetique Gruppe 4

Sercem każdej formuły jest technologia AGE3 Age Reversal. Składniki pochodzenia roślinnego, takie jak korzeń szałwii, odwracają glikację - sklejanie i zestalanie włókien kolagenowych - i przywracają skórze młodzieńczą elastyczność. Fitopeptyd z komórek macierzystych trawy tygrysiej reaktywuje komórki skóry i aktywnie redukuje zmarszczki. Aktywne składniki z ryżu, rozmarynu i brązowych alg chronią DNA komórek skóry przed zewnętrznymi uszkodzeniami oksydacyjnymi. Dodatkowo kwas hialuronowy zapewnia świeży, młodzieńczy wygląd. Badania skuteczności klinicznej potwierdzają niezwykłą aktywność składników na procesy regeneracji skóry.

Cleaning

Rytuał pielęgnacyjny Dermosthétique rozpoczyna się od piany oczyszczającej i toniku, które optymalizują działanie kolejnych produktów pielęgnacyjnych. Innowacyjne plastry liftingujące do oczu i twarzy, krem pod oczy o działaniu liftingującym i balsam do ust działają na wszystkie obszary twarzy, podczas gdy specjalne koncentraty składników aktywnych towarzyszą koncepcji Dermosthétique jako ukierunkowane rozwiązanie problemu. Ich wyjątkowo wysoki poziom tolerancji sprawia, że produkty Dermosthétique są odpowiednie również dla bardzo wrażliwej skóry.

Beautiful even skin

Witamina C działa jak cudowne lekarstwo na skórę i trudno wyobrazić sobie bez niej codzienną pielęgnację skóry. Z jednej strony jako serum zapewnia promienną cerę, z drugiej strony witaminę C chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska i neutralizuje już wyrządzone szkody.


Ponieważ skóra staje się bardziej wrażliwa dzięki zastosowaniu witaminy C, należy stosować filtry przeciwsłoneczne!

Gently smoothed

Rozgałęziona inulina, utworzona przez niebieską agawę w intensywnym słońcu jej meksykańskiej ojczyzny, jest naturalną alternatywą dla silikonu. Rozkłada się na skórze jak aksamitna siateczka, tworząc natychmiastowy efekt liftingu i wypełnienia zmarszczek, delikatnie odżywioną skórę i matową cerę.

Maximum hydration

Kwas hialuronowy występuje jako naturalny składnik tkanki łącznej w naszej skórze i zapewnia wypełnienie magazynów wilgoci, dzięki czemu skóra jest jędrna i elastyczna. Jednak z biegiem czasu te magazyny wilgoci opróżniają się i kwas hialuronowy musi być dostarczany z zewnątrz jako wysoce skoncentrowany środek wspomagający pielęgnację skóry. Nasze serum wzmacnia skuteczność późniejszej pielęgnacji i natychmiastowo przywraca skórze świeży wygląd. Ponadto hialuron doskonale nadaje się do intensywnego nawilżania i wypełniania suchej skóry. Zasadniczo wszystkie nasze produkty Dermosthétique z hialuronem są kompatybilne i przede wszystkim godne polecenia dla wszystkich rodzajów skóry i grup wiekowych.