SOLEIL

Zabawa w słońcu? Ciesz się tym w bezpieczny sposób!

Skuteczna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV, odprężające konsystencje pielęgnacyjne i zmysłowy, letni zapach lekkich sprayów, balsamów i kremów sprawiają, że Soleil to idealna linia do pielęgnacji włosów i skóry dla każdego, kto chce cieszyć się słońcem bez narażania swojego zdrowia i wyglądu.

Must-have w każdej torebce

Zestaw zawiera: Balsam do ciała do opalania SPF 30 50 ml oraz Szampon do włosów i ciała po opalaniu 100 mlBalsam do ciała Sun Care SPF 30 z kombinacją skutecznych filtrów UV, naturalnych składników aktywnych komórkowo i aktywatora opalenizny, wodoodporne, odżywcze mleczko chroni skórę przed uszkodzeniami słonecznymi, a jednocześnie pomaga uzyskać piękną, równomierną opaleniznę .


After Sun Hair & Body Shampoo delikatny szampon oczyszcza włosy i ciało po słońcu, usuwa pozostałości wody morskiej i chlorowanej oraz chroni włosy, dzięki czemu dłużej zachowują blask koloru.

Must have w Twojej torebce

Ekskluzywny zestaw zawiera balsam do ciała SPF 30 do pielęgnacji przeciwsłonecznej oraz szampon do włosów i ciała po opalaniu. Idealne rozmiary podróżne na wakacje w specjalnej cenie.

Lay_Digital_DE_LB_Packshots_Soleil_800x600_03.2024_15
Lay_Digital_DE_LB_Packshots_Soleil_800x600_03.2024_03
Lay_Digital_DE_LB_Packshots_Soleil_800x600_03.2024_18
Lay_Digital_DE_LB_Packshots_Soleil_800x600_03.2024_15

Zdrowa opalenizna niewymagająca słońca.

Naturalna, indywidualna i całkowicie bezpieczna opalenizna taka, jak chcesz.

Bezpieczny sposób na piękną opaleniznę.

Dzięki połączeniu skutecznych filtrów UV, naturalnych składników aktywnych o działaniu komórkowym i aktywatora opalania, wodoodporne, kondycjonujące mleczko do opalania chroni skórę przed uszkodzeniami wywołanymi słońcem.

Mocna ochrona delikatnych sfer.

SPF 50+ zapewnia wrażliwej skórze twarzy i ciała kompleksową ochronę przed poparzeniami słonecznymi i głębszymi uszkodzeniami wywołanymi promieniowaniem UV.

Parasol dla włosów.

Pielęgnuje włosy narażone na działanie promieni słonecznych, kompleksowo chroni kolor i warunki atmosferyczne oraz zapewnia doskonałe utrwalenie.

Po ochronie i pielęgnacji przeciwsłonecznej. Dla niczym niezakłóconej zabawy na słońcu.

Oczyszcza włosy i ciało po ekspozycji na słońce, usuwa pozostałości wody morskiej i chlorowanej oraz chroni, intensywnie pielęgnując, nawilżając.

Po słońcu. Potrzebujesz odświeżenia?

Odświeżający balsam do ciała uspokaja i relaksuje skórę podrażnioną słońcem, wspomaga jej naturalną regenerację i mechanizmy obronne pomiędzy sesjami słonecznymi.

Odkryj Soleil

Chroni skórę, włosy i środowisko 


Dla La Biosthétique tolerancja to coś więcej niż tylko skóra. Przyjazność dla środowiska zastosowanych składników aktywnych jest tak samo ważna, jak ich działanie. Dlatego stale inwestujemy w badania i rozwój produktów chroniących przed słońcem. Wszystkie filtry UV są oceniane na podstawie rygorystycznych, niezależnych kryteriów pod względem optymalnej funkcji ochronnej dla skóry i włosów, a także przyjazności dla środowiska. Stosowane są wyłącznie kombinacje filtrów, które bezkompromisowo spełniają te wymagania. Standard ten wyraża logo Coral Safe umieszczone na produktach Soleil Sun Care. Logo wskazuje, że produkty te są wolne od filtrów UV, oksybenzonu i oktinoksatu, które podejrzewa się o niszczenie raf koralowych i przyczynianie się do bielenia koralowców. Oznacza to, że produkty Soleil Sun Care są zgodne z hawajską ustawą dotyczącą ochrony przeciwsłonecznej, która została uchwalona 1 stycznia 2021 r.

Digital_LB_Logo_Coral_Safe_Plane_sRGB_03.2024

Zapach

Niepowtarzalny zapach Soleil został stworzony przez Gezę Schön, jednego z najbardziej kreatywnych niemieckich projektantów perfum, znanego na całym świecie ze swojej pracy. Świeża, zmysłowa kompozycja otula włosy i skórę magią beztroskiego lata. Jego górna nuta emanuje czystą radością życia dzięki orzeźwiającemu, owocowemu koktajlowi z limonki, pomarańczy, mandarynki, bergamotki i galbanum. Nuta serca zapachu łączy promiennie błękitne niebo z kwiatowym bukietem róży, kwiatu pomarańczy, tuberozy, lilii wodnej, jaśminu, frezji i orchidei. W nucie bazy cudownie kremowa wanilia i tonka łączą się z uzależniającą zmysłowością benzoesu, paczuli, drzewa sandałowego i drzewa cedrowego, aby dopełnić pachnące akcenty lata.

Ingredient-Orange-E-005308-Top-C1-6-sRGB-Shop-1222
Ingredient-Jasmine-E-004877-Top-C2-4-sRGB-Shop-1222
Ingredient-Cedarwood-253920-Top-C2-sRGB-Shop-0124

Ochrona przeciwsłoneczna – wszystko zależy od rodzaju

Skóra każdego człowieka ma swoją indywidualną ochronę przed potencjalnie szkodliwymi promieniami UV. Czas działania tej ochrony zależy od rodzaju skóry i waha się od 5 minut do 30, a nawet 40 minut. Po upływie tego czasu ochrony skóra nie jest już w stanie się sama chronić i zaczyna ulegać oparzeniom słonecznym. Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF) produktów kosmetycznych określa, jak długo można przebywać na słońcu, zanim skóra zacznie się zaczerwienić. Aby obliczyć ten czas, należy pomnożyć indywidualny czas ochrony przez współczynnik ochrony przeciwsłonecznej zastosowanego środka przeciwsłonecznego. Wynik to liczba minut, które możesz spędzić na słońcu bez większego ryzyka.

Na słońcu – porady i fakty

 • Promieniowanie UV jest najsilniejsze między 11:00 a 15:00, dlatego staraj się unikać południowego słońca.
 •    Promieniowanie słoneczne jest szczególnie silne w pobliżu równika i w wysokich górach.
 •     Woda morska, piasek i śnieg odbijają promienie UV i wzmacniają ich działanie.
 •     Nawet w cieniu lub gdy niebo jest zachmurzone, aż do 90% promieni UV może przedostać się przez nie. Dlatego odsłonięte obszary skóry należy zawsze chronić produktami przeciwsłonecznymi.
 • Zawsze szukaj cienia! Nadal możesz opalać się w cieniu; trwa to dłużej, ale jest bardziej równomierne i mniej obciąża organizm.
 •     Odzież zapewnia także w pewnym stopniu ochronę przeciwsłoneczną. Dlatego też od czasu do czasu na plaży należy nosić T-shirt i chronić twarz, włosy i oczy za pomocą kapelusza przeciwsłonecznego i okularów przeciwsłonecznych.
 • Wybierz współczynnik ochrony, który odpowiada Twojemu indywidualnemu rodzajowi światła.
 •    Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej opisuje działanie ochronne przed promieniowaniem UVB. Symbol UVA na produkcie oznacza, że ochrona przed promieniowaniem UVA stanowi co najmniej jedną trzecią współczynnika ochrony przeciwsłonecznej.
 •     Aby osiągnąć podany współczynnik ochrony, produkt należy nakładać obficie.
 •     Aby utrzymać określone działanie ochronne, należy nakładać preparat przeciwsłoneczny mniej więcej co dwie godziny. Ale uwaga: nie wydłuża to czasu ochrony przeciwsłonecznej!
 • Chociaż produkty do ochrony przeciwsłonecznej działają natychmiast po nałożeniu, należy je zastosować odpowiednio wcześnie przed wyjściem na zewnątrz, aby optymalnie wydłużyć czas ochrony skóry.
 •     Pamiętaj, aby ponownie zastosować ochronę przeciwsłoneczną po spoceniu się, po otarciu się piaskiem lub ubraniem o skórę oraz po wejściu do wody.


Soleil dla skóry i włosów